Почетна | Bregal DOO
bregal-logo

Трговија на големо

Ние им помагаме на компаниите да прават подобар бизнис

Задоволни клиенти

Продукти

Испорачани проекти

Години професионалност

Основана во 2005 година, БРЕГАЛ ДОО е создадена со цел да биде сигурна компанија за големопродажба во Македонија. Со повеќе од 18 години искуство во дистрибуција, продажба, големопродажба, БРЕГАЛ се фокусира на носење висококвалитетни, ексклузивни производи од Кина, Турција, Европа до малопродажните компании во Македонија, Србија, Бугарија, Албанија, Хрватска, Чешка, Словачка, Словенија, Грција.

НАШИТЕ ГЛАВНИ ДЕЈНОСТИ

dejnosti-konfekciski-masini

Конфекциски машини и резервни делови

Машини за шиење, машини за везење, оверлок, ибердек, лактарици, автомати за нашивање, пнеуматски преси, копчарки, автоматски рупичарки.

bregal-roba-za-marketi

Роба за маркети

Украсни кеси, детски играчки, роденденски програм, осветлување, хемија, козметика, украси за Велигден, украси и подароци за Св. Валентин, новогодишни производи, школски материјали, текстил, обувки, храна и пијалоци, додатоци за хигиена.

masini-za-tekstilna-industrija

Фотоволтаични системи

Фотоволтаични системи „Клуч на рака “Обновлива енергија за вашиот дом или бизнис! Проектирање и изведба на фотоволтаични централи.

ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ

Голема палета на производи

За снабдување на производи, што му се потребни на Вашиот бизнис.

Големопродажни цени

Нашите цени се прифатливи и промотивни, што може да си ги дозволите.

Навремена испорака

Нашите производи се испорачуваат навремено, можност и со наше возило.

АВТОМАТИЗИРАН ПРОЦЕС НА ПРОИЗВОДСТВО ВО ТЕКСТИЛНАТА ИНДУСТРИЈА СО OROX АВТОМАТСКА КРОЈНИЦА

Дали имате потреба за УВОЗ ОД КИНА?

Jавете се навреме за нарачки од КИНА – За сите заинтересирани клиенти!
Нашиот тим е тука за Вас во сите фази, од лицирање на фабриката во Кина, проверка од наш агент, дистрибуција на производот, тестирање и пуштање во работа, сервис и техничка поддршка.
Доволно флексибилни за да Ве поддржиме.

Dream Home станбен комплекс

Продажба на станови во Делчево

Вашиот дом од соништата чека на Вас, двособни, трособни, четворособни станбени единици со квадратури од 55 до 95 m2.

Ексклузивен станбен комплекс во центарот на Делчево.
Модерен изглед, современ дизајн, првокласни материјали и најдобра енергетска ефикасност.
Удобности без кои не можете да живеете по цена што можете да си ја дозволите!

dream-home-stanben-kompleks

DREAM HOME

dream-home-dvosoben-stan

Двособни станови

dream-home-trosoben-stan

Трособни станови

dream-home-cetvorosoben-stan

Четворособни станови